ÖNCELİK SİZİN

Park Planet’te yerinizi almak için bizimle iletişime geçin, size özel ayrıcalıklardan yararlanın.


KONSEPT

MUTLU OLACAKSANIZ
AİLECE OLUN

10 dönüm arazi üzerinde yükselen Park Planet, 51 m² – 226 m² aralığında konumlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 240 dairesiyle yaşam kalitesini daima yükseklerde tutuyor. 24 saat aktif güvenlik sistemi, zengin sosyal olanakları, yemyeşil alanları, göleti, açık-kapalı otoparkıyla konforu ve güveni önünüze seriyor. Her detayıyla eksiksiz Park Planet’te, ailece keyifle yaşamak için hiçbir detay atlanmıyor. Çünkü Şenkaya için mutluluk, evde başlıyor.

BAHÇE KEYFİ YAŞAYACAKSANIZ
BAMBAŞKA OLSUN

Park Planet’in 1+1'den 4+1'e kadar bahçeli daireleri, yeşili ve bahçe keyfini sonuna kadar yaşamanız için size yemyeşil bir yaşam sunuyor. Evinizde doğayla kucaklaşmanız için boydan boya bir camla bahçeye açılan kapınızı aralamanız yeterli. Bahçenizin en büyük özelliği ise “tabii zeminli” olması. Bu özel zemin yapısı, bahçenizin her yıl ve her zaman, yemyeşil kalmasına imkân tanıyacak ve bahçe terasınızda size unutulmaz güzellikte anlar yaşatacak.

SEVDİKLERİNİZLE BULUŞACAKSANIZ
TADI OLSUN

Park Planet’in içerisinde yer alan kafe ve restoranlar, şehrin canlılığını yaşam alanınıza getiriyor, size büyük tatlar ve keyifler sunuyor. İster güne kahvenizi yudumlayarak başlayın, ister arkadaşlarınızla leziz bir akşam yemeği yiyerek günün yorgunluğunu atın. Park Planet’te hayatınıza renk katmak, size bir asansör mesafesi kadar yakın.

PROJE GÖRSELLERİ